یازدهمین کنفرانس نظریه گروه‌های ایرانتاریخ‌های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
24 شهریور 1397
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
24 شهریور 1397
آخرین مهلت ثبت نام
3 بهمن 1397
آخرین مهلت ارسال مقاله
20 دی 1397
تاریخ برگزاری
دهم و یازدهم بهمن‌ماه ۱۳۹۷

راهنمای ثبت نام و ارسال چکیده مقاله

25 شهریور 1397

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


 

ابتدا باید در سایت کنفرانس ثبت نام را انجام داده و سپس با نام کاربری و رمز ورود خود وارد کنترل پنل شوید. در ادامه در قسمت "همایش های من" یازدهمین کنفرانس نظریه گروه‌های ایران را انتخاب و تایید نمایید. سپس لازم است بدون اینکه نگران پرداخت هزینه در این مرحله باشید روی نوع ثبت نامی خود هم کلیک و تایید کرده تا نام شما در سایت ثبت شده و برای مدیر سایت قابل رویت باشد.

بعد از این شما قادر هستید که چکیده مقاله‌ی خود را که لازم است بر اساس الگوی کنفرانس آماده کنید ارسال نمایید. توجه کنید که در ارسال چکیده مقاله لازم است نسخه‌ پی‌دی‌اف را بعد از ثبت چکیده مقاله و از طریق انتخاب گزینه‌ی "ارسال فایل‌های مقاله" بارگذاری نمایید. در ضمن فایل لاتک به همراه خروجی را به صورت فشرده نیز از همین طریق بارگذاری نمایید. 

لازم به ذکر است تعداد صفحات چکیده مقاله حداکثر دو صفحه است و چکیده مقالاتی که بیش از دو صفحه باشند بازگردانده خواهند شد.

توجه کنید که با توجه به محدویت زمانی کنفرانس، هر شخص تنها می تواند یک مقاله را در کنفرانس ارائه دهد اما نام یک شخص می‌تواند در بیش از یک مقاله ظاهر شود.

الگوی چکیده مقاله در ادامه آورده شده است. لازم است مقالات خود را با استفاده از این الگو تدوین نمایید.

 

11igtc.zip (28.61 kb)


1109
مطالب مرتبط

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


۰۳۵-۳۱۲۳۲۰۷۸

۰۳۵-۳۸۲۱۰۶۹۵

11igtc@confs.yazd.ac.ir

یزد، صفائیه، دانشگاه یزد، پردیس علوم، دانشکده‌ی علوم ریاضی


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه یزد