دهمین کنفرانس نظریه گراف و ترکیبیات جبریتاریخ‌های مهم کنفرانس
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
20 مهر 1396
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
10 آبان 1396
آخرین مهلت ثبت نام
15 دی 1396
آخرین مهلت ارسال مقاله
1 دی 1396
تاریخ برگزاری
۲۷ الی ۲۸ دی‌ماه ۱۳۹۶

اتمام داوری مقالات

10 دی 1396

 با توجه به اتمام داوری مقالات دهمین کنفرانس نظریه‌ی گراف و ترکیبیات جبری لطفا توضیحاتی که در ادامه‌ی این مطلب آورده شده است را مطالعه فرمایید.


با حمد و سپاس خدای متعال به اطلاع می رسانیم که با همکاری داوران محترم، تمامی مقالات ارسال شده به دهمین کنفرانس نظریه گراف و ترکیبیات جبری داوری شدند. توجه کنید که مقالاتی که وضعیت آن  "پذیرش اولیه" و یا "نیاز به اصلاح" است، نیز جز پذیرش کمیته علمی بوده و کافی است نظرات داوران محترم اعمال شود و یا مقاله اگر در قالب کنفرانس نبوده است آنرا در قالب کنفرانس نوشته و فایلهای پیدیاف، تصاویر و لاتک را در یک فایل زیپ قرارداده و ارسال نمایند.

از همه شما بزرگواران مجددا خواهشمندیم در اسرع وقت فایل نهایی را ارسال نمایید و نسبت به پرداخت هزینه‌ها و تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایید. بدیهی است کوتاهی کردن در هرکدام از این موردها باعث عدم چاپ مقاله در پروسیدینگ کنفرانس خواهد شد. از همگان کمال تشکر را داریم و امیدواریم به زودی شاهد دیدار شما در شهر تاریخی یزد باشیم.

نکته مهم: با توجه به برنامه ریزی اولیه به اطلاع می رساند کمیته علمی کنفرانس تصمیم گرفته است که تمامی مقالات در این کنفرانس به طور شفاهی ارائه گردند. بنابراین ارائه به صورت پوستر نخواهیم داشت و این مقالات نیز به صورت سخنرانی ارائه میشوند.

 


642
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


پوستر کنفرانس
تماس با دبیرخانه

۰۳۵-۳۱۲۳۲۷۱۵

09384498178

۰۳۵-۳۸۲۱۰۶۹۵

2018gtacc10
gmail.com@

یزد، صفائیه، دانشگاه یزد، پردیس علوم، دانشکده‌ی علوم ریاضی

 


سامانه مدیریت همایش های دانشگاه یزد