دومين كنفرانس ملي فناوري هاي معدنكاري ايران


ورود و ثبت نام
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.
روز شمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


راهنمای ارسال مدارک
12 مرداد 1395

پژوهشگران محترم جهت بارگذاری مدارک خود می توانند از راهنمای تصویری ذیل استفاده نمایند.


ادامه مطلب ...

قابل توجه پژوهشگران محترم
11 مرداد 1395

قابل توجه پژوهشگران محترمی که مقاله آنان پذیرفته شده است لطفا موارد ذیل را مدنظر قرار داده و اقدامات لازم را انجام دهند


ادامه مطلب ...

فرمت نهایی مقالات پذیرفته شده
11 مرداد 1395

نویسندگان محترم لطفا مقالات خود را در فرمت ارائه شده در در پیوست قرار داده و حداکثر تا تاریخ 25 مرداد، به آدرس imt2016conf@gmail.com  ارسال نمایید.


ادامه مطلب ...

برگزاری جلسه مشترک رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران و اساتید دانشکده معدن دانشگاه یزد
12 خرداد 1395

جلسه ای با حضور نادعلی اسماعیلی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران و اساتید گروه معدن دانشکده معدن و متالورژی دانشگاه یزد در محل دانشگاه یزد و در ادامه ی برگزاری همایش نقش معدن در اقتصاد و توسعه کشور برگزار شد.

هدف از برگزاری این جلسه بررسی تفاهم نامه همکاری و ارائه راهکار برای انجام طرح های پژوهشی مرتبط با معادن و پتانسیل استان و دانشگاه در راستای ارتقای وضع کیفی اکتشاف، استخراج و فرآوری معادن تحت نظارت سازمان نظام مهندسی معدن بوده است.


ادامه مطلب ...

برگزاری جلسه هماهنگی کنفرانس فناوری های معدنکاری در فرمانداری بافق
10 خرداد 1395

نشست برنامه ریزی برگزاری دومین کنفرانس معدنکاری در بافق با حضور سید مهدی طلایی مقدم فرماندار بافق و مهندس میرزایی معاون منابع انسانی شرکت سنگ آهن مرکزی، دکتر یار احمدی دبیر کنفرانس، دکتر صمدزاده دبیر اجرایی کنفرانس، دکتر لازمی رییس دانشگاه آزاد واحد بافق و نمایندگان هتل نیکان در محل فرمانداری بافق برگزار شد.


ادامه مطلب ...

فراخوان ارائه مقالات صنعتی
1 خرداد 1395

قابل توجه صنعتگران و تولیدکنندگان تجهیزات معدن و صنایع معدنی

فرصتی مغتنم برای معرفی هدفمند محصولات و دستاوردهای صنعتی خود با روشی نوین و کمترین هزینه.

کافی است محصولات، ابتکارات و تجهیزات بومی سازی شده ی خود را در قالب مقالات صنعتی در دومین کنفرانس ملی فناوری های معدنکاری ایران، بصورت هدفمند و موثر، هم از نظر علمی و هم از نظر فنی و تخصصی به مخاطبان و مشتریان خود معرفی نمایید. حضور مهندسان فنی، تکنسین های صنعتی، پژوهشگران واحدهای تحقیق و توسعه، نخبگان و خبرگان دانشگاهی و مدیران شرکت های پیشرو در صنعت و معدن و صنایع وابسته، شرایطی فراهم خواهد کرد تا معرفی محصولات شما کاملا موثر و هدفمند صورت گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دبیرخانه کنفرانس آماده ی پاسخگویی است.

 


ادامه مطلب ...

اطلاعیه ی برگزاری کارگاه آموزشی
26 فروردین 1395

دومین کنفرانس ملی فناوری های معدنکاری ایران محل مناسبی برای تبادل تجربیات و دانش فنی متخصصان و صاحبنظران در حوزه های مختلف معدن و صنایع معدنی است. در این راستا، کمیته برگزاری کنفرانس درصدد است با همکاری متخصصین و پژوهشگران داخلی اقدام به برگزاری تعدادی کارگاه آموزشی در زمینه های مرتبط با کنفرانس و مورد نیاز جامعه معدن کشور و مراکز علمی نماید.


ادامه مطلب ...

فناوری های معدنی نو، به کمک محیط زیست می آیند
20 فروردین 1395

با توسعه فعالیت‌ها در صنایع مختلف از خودرو گرفته تا صنایع معدنی، الزام رعایت مسائل زیست‌محیطی در دستور کار فعالان این حوزه‌ها قرار دارد و لازم است تا با بکارگیری فناوری و دانش روز میزان آلودگی‌های حاصل از تولید را به کمترین مقدار ممکن رسانده و به سمت صنایع سبز حرکت کرد.

 


ادامه مطلب ...

عملیاتی شدن فاز ۲ زرشوران در سال جاری
19 فروردین 1395

باوجود ۱۵ معدن طلا در ایران، معدن طلای زرشوران به‌عنوان بزرگترین معدن طلای ایران در ۳۵ کیلومتری شهرستان تکاب و ۱۵کیلومتری مجموعه میراث فرهنگی و گردشگری تخت سلیمان واقع در استان آذربایجان‌غربی، شناخته شده است.


ادامه مطلب ...

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه یزد