دومين كنفرانس ملي فناوري هاي معدنكاري ايران


ورود و ثبت نام
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.
روز شمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


هر سال یک شهرک فناوری در برنامه ششم
15 اسفند 1394

بهره‌برداری از یک شهرک فناوری در هر سال از اجرای قانون برنامه ششم توسعه پیشنهاد شده که به اعتقاد کارشناسان با هدف ایجاد اشتغال پایدار و توسعه خدمات فناوری در حوزه صنایع کوچک پایه‌ریزی شده است.

 

 


ادامه مطلب ...

تعویق برگزاری کنفرانس
30 آذر 1394

بر اساس تصمیم کمیته هاي علمی و اجرایی زمان برگزاری کنفرانس به دلایل ذیل از ابتدای بهمن ماه سال جاری به انتهای شهریور ماه سال 1395 موکول می گردد. این تصمیم به دنبال بررسی مقالات رسیده به کنفرانس و شرايط موجود و ارتباطات حاصل شده اتخاذ گردیده است.


ادامه مطلب ...

دریافت مقاله از صنایع و شرکت های دانش بنیان
1 آذر 1394

با توجه به رویکرد اصلی دومین کنفرانس فناوری های معدنکاری ایران در جهت شناسایی و معرفی متخصصین شاغل در صنایع و معادن و یا شرکت های دانش بنیان که دارای توانایی ارائه خدمات و یا محصولات مورد مصرف در معادن و صنایع معدنی می باشند، دبیرخانه این کنفرانس تصمیم به ایجاد یک  بخش مجزای ارائه مقالات یا  گزارش ها نموده است. بر این اساس از کلیه مقالات با چنین رویکردی به صورت ویژه استقبال خواهد شد و در امر داوری و پذیرش آنها تسهیل خواهد گردید.


ادامه مطلب ...

تمدید مهلت ارسال اصل مقاله
1 آذر 1394

به استحضار پژوهشگران گرامی می رساند با توجه به درخواست مکرر پژوهشگران  مهلت ارسال مقالات تا پایان روز شنبه 7 آذر ماه 1394 تمدید شد. قابل ذکر است که دریافت مقالات بعد از این تاریخ به هیچ وجه میسر نخواهد شد.


ادامه مطلب ...

ثبت کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام  ISC
27 آبان 1394

به اطلاع میرساند دومین کنفرانس فناوری های معدنکاری ایران در سامانه همایش های پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) به ثبت رسیده و مقالات این کنفرانس توسط این پایگاه نمایه خواهند شد.


ادامه مطلب ...

شرکت شهرک های صنعتی استان یزد
27 آبان 1394

بر اساس هماهنگی انجام شده با شرکت شهرک های صنعتی استان یزد به عنوان یکی از حامیان کنفرانس موجبات اطلاع رسانی و مشارکت شرکت های صنعتی و معدنی زیرمجموعه این شهرک در کنفرانس فراهم گردید. همچنین پیرو اطلاع رسانی این شرکت به سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران (طی نامه به شماره 14208 در تاریخ 94/8/10) از تمامی شرکت های صنعتی و معدنی زیر مجموعه این سازمان دعوت به عمل می آید تا دستاورد ها و توانمندی های خود را به صورت ارائه مقاله و یا حضور در نمایشگاه کنفرانس ارائه نمایند.


ادامه مطلب ...

چاپ مقالات منتخب کنفرانس در نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن
27 آبان 1394

به استحضار پژوهشگران می رساند برطبق هماهنگی انجام شده امکان چاپ مقالات منتخب کنفراس در نشریه علمی و پژوهشی "روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن" فراهم شده است. بر این اساس مقالات منتخب مرتبط با موضوع نشریه بعد از درخواست نویسندگان و داوری نشریه قابل چاپ خواهند بود.


ادامه مطلب ...

داوری چکیده مقاله ها
22 شهریور 1394

بدینوسیله به اطلاع پژوهشگران محترم میرساند که داوری اولیه چکیده مقاله ها انجام شده است و نتایج در سامانه کنفرانس و هم به صورت ایمیل خدمتتان ارسال می شود.  لذا تقاضا می شود تا فایل اصلی مقاله های پذیرفته شده را از طریق سایت کنفرانس ارسال نمایید. روشن است که پذیرش اعلام شده اولیه بوده و پذیرش قطعی مقاله منوط به داوری نهایی اصل مقاله می باشد که نتیجه آن در زمان مقرر اعلام خواهد شد. پذیرش نهایی مشروط به ارائه روش های نوین و انطباق با محورهای کنفرانس است و در صورت عدم توجه به این موارد، مقاله ها حداکثر به صورت پوستر پذیرفته خواهد شد. عدم پذیرش چکیده مقاله ها الزاما به معنای رد شدن کیفیت پژوهش ارائه شده نیست و اغلب به خاطر عدم توجه به محورهای کنفرانس بوده است.

 


ادامه مطلب ...

تمدید مهلت ارسال چکیده مقاله
7 شهریور 1394

با تشکر از همه پژوهشگران محترم که اقدام به ثبت نام و ارسال چکیده مقاله نموده‌اند، به استحضار می رساند که با توجه به درخواست نویسندگان مقالات، مهلت ارسال چکیده مقالات تا پانزدهم شهریور ماه تمدید شد. همچنین نویسندگان محترم میتوانند هم زمان اقدام به ارسال اصل مقالات از طریق سایت کنفرانس نمایند.

ادامه مطلب ...

سامانه مدیریت همایش های دانشگاه یزد