پوستر همایش
تماس با دبیرخانه

38209826 – ۰۳۵

(شنبه تا چهارشنبه 8-14)

38212781 – ۰۳۵

isme2016@confs.yazd.ac.ir
یزد، صفاییه، بلوار دانشگاه، دانشگاه یزد، پردیس فنی و مهندسی، دانشکده مهندسی مکانیک،
صندوق پستی:
۷۴۱ – ۸۹۱۹۵

راهنمای ارائه مقالات

برای ارائه مقالاتی که به صورت سخنرانی پذیرفته شده اند، همایش الگوی خاصی را در نظر نگرفته است و ارائه دهندگان می توانند به صورت دلخواه فایل ارائه خود را تهیه کنند. به هر مقاله،  15 دقیقه وقت برای ارائه و 5 دقیقه برای پرسش و پاسخ اختصاص داده می شود.

فایل پاورپوینت تهیه شده برای ارائه هر مقاله، باید 20 دقیقه قبل از شروع نشست مربوطه به مسؤول نشست تحویل گردد. بهتر است فایل پی دی اف ارائه هم تهیه شود تا در صورت بروز مشکلات در نمایش فایل پاورپوینت، از آن استفاده شود.

با توجه به بین المللی بودن همایش و حضور تعدادی شرکت کننده از خارج از کشور، مقالات انگلیسی باید به زبان انگلیسی ارائه شوند.

برای ارائه مقالات پذیرفته شده به صورت پوستر، الگوی "تهیه پوستر مقالات" در منوی همایش ارائه شده است. ارائه دهندگان باید پوستر خود را روی کاغذ A1 چاپ کرده و آن را با خود به محل همایش بیاورند و 20 دقیقه قبل از شروع نشست پوستری، آن را در محل تعیین شده نصب کرده و در زمان نشست آن را به شرکت کنندگان توضیح دهند.

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه یزد