پوستر همایش
تماس با دبیرخانه

38209826 – ۰۳۵

(شنبه تا چهارشنبه 8-14)

38212781 – ۰۳۵

isme2016@confs.yazd.ac.ir
یزد، صفاییه، بلوار دانشگاه، دانشگاه یزد، پردیس فنی و مهندسی، دانشکده مهندسی مکانیک،
صندوق پستی:
۷۴۱ – ۸۹۱۹۵
بارگذاري کتابچه نرم افزاری خلاصه مقالات
5 اردیبهشت 1395

کتابچه خلاصه مقالات همایش روی سایت قرار گرفت.

شرکت کنندگان مي توانند براي آشنايي بيشتر با محتوای مقالات ارائه شده و نيز اطلاعات زمان بندي نشست ها، سخنراني هاي كليدي، كارگاه ها، نمايشگاه و ديگر اطلاعات همايش، اين كتابچه را ملاحظه بفرمايند.

پس از برگزاری همایش، این نرم افزار تکمیل شده و نسخه نهایی مقالات ارائه شده در همایش را در برمی گیرد.


ادامه مطلب ...

امکان اسکان دانشجویان متأهل
5 اردیبهشت 1395

به اطلاع کلیه دانشجویان شرکت کننده در همایش می رساند با توجه به درخواست هاي برخي از دانشجويان گرامي، امکان اسکان خانوادگی دانشجویان متأهل در یکی از طبقات مهمانسرای علوم پزشکی باقرالعلوم فراهم شده است. لطفاً به ادامه مطلب توجه بفرماييد.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه مهم ستاد اسکان و حمل و نقل
4 اردیبهشت 1395

به اطلاع کلیه مهمانان محترمی که در محل خوابگاه مریم ثبت نام نموده اند می رساند، محل اسکان آنها به مهمانسرای پردیس آزادی منتقل شده است. لذا برای اسکان در تاریخ های ثبت نام شده به محل مهمانسرای پردیس آزادی مراجعه نمایند.

آدرس و شماره تلفن کلیه محل های اسکان در صفحه "اسکان در یزد" قابل دسترسی است. همچنین مهمانان عزیز برای اطلاع از برنامه سرویس های در نظر گرفته شده برای هر محل اسکان می توانند به صفحه "حمل و نقل" مراجعه نمایند. 


ادامه مطلب ...

 امكان ثبت نام براي اسكان خانوادگي اساتيد هم فراهم شد!
1 اردیبهشت 1395

به اطلاع کلیه اساتید شرکت کننده در همایش می رساند با توجه به درخواست های مکرر اساتید محترم و با هماهنگی انجام شده، امکان اسکان خانوادگی اساتید در محل مهمانسرای باقرالعلوم فراهم شده است. لطفاً به ادامه مطلب توجه بفرماييد.


ادامه مطلب ...

برنامه نهایی ارائه های مقالات منتشر شد
29 فروردین 1395

پس از انجام اصلاحات جزئی، برنامه نهایی ارائه مقالات سخنرانی و پوستری همایش در صفحه "زمان بندی برنامه های همایش" منتشر شد. ارائه دهندگان گرامی مقالات لطفاً زمان ارائه مقاله خود را یک بار دیگر بررسی بفرمایند.

همچنین "راهنمای ارائه مقالات"  و "تهیه پوستر" را در منوی همایش ملاحظه بفرمایید.


ادامه مطلب ...

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه یزد