پوستر همایش
تماس با دبیرخانه

38209826 – ۰۳۵

(شنبه تا چهارشنبه 8-14)

38212781 – ۰۳۵

isme2016@confs.yazd.ac.ir
یزد، صفاییه، بلوار دانشگاه، دانشگاه یزد، پردیس فنی و مهندسی، دانشکده مهندسی مکانیک،
صندوق پستی:
۷۴۱ – ۸۹۱۹۵
فراخوان مقالات "اعلام نیاز پژوهش صنعتی"
8 مهر 1394

از مهندسان و کارشناسان صنعتی دعوت می شود تا نیازها و مشکلات واقعی خود را در قالب مقالات "اعلام نیاز پژوهش صنعتی" در این همایش ارائه نمایند. هدف این مقالات، فقط بیان مسأله و مشکل تخصصی صنعت و تشریح نیاز صنعت به حل این مسأله در چارچوب مناسب یک مقاله‌ی علمی است.


ادامه مطلب ...

فراخوان مقالات صنعتی
1 مهر 1394

از مهندسان و پژوهشگران شاغل در صنایع کشور دعوت می شود مقالات صنعتي خود را براي ارائه در بخش "نشست هاي صنعتي" همايش ارسال نمايند. 

جلساتي از نشست هاي صنعتي به "حاميان صنعتي" همايش اختصاص داده مي شود تا دستاوردهاي پژوهشي خود را ارائه نمايند.

 


ادامه مطلب ...

ملاقات با استاندار  یزد
29 شهریور 1394

استاندار یزد (مهندس سیدمحمد میرمحمدی) در ملاقات رییس دانشگاه یزد (دکتر محمدصالح اولیا) و دبیر بیست و چهارمین کنفرانس سالانه بین المللی مهندسی مکانیک (دکتر سیدمحمد بزرگ) بر لزوم هماهنگی دانشگاه یزد و استانداری برای برپایی هر چه باشکوهتر این همایش تاکید کرد. استاندار هم‌چنین درخصوص جلب حمایت صنایع و سازمان‌های استانی از کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی یادشده قول مساعد داد.


ادامه مطلب ...

ضرورت ارسال فایل های چکیده و اصل مقاله
13 اردیبهشت 1394

به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند پس از ثبت مقاله خود باید با مراجعه به کنترل پنل خود برای هر مقاله دو فایل به شرح زیر ارسال نمایید :

  • فایل چکیده مقاله در فرمت word
  • اصل مقاله در فرمت  PDF

 

مقالات و چکیده ای آنها باید مطابق الگوهای ارائه شده در قسمت "روش تدوین مقاله" آماده و ارسال شوند. تنها هنگامی که هر دو فایل بالا ارسال شد وضعیت مقاله شما به حالت "دریافت مقاله" تغییر می کند و جهت ارسال برای داوری آماده می شود.

عدم ارسال هر کدام از فایل های اعلام شده تا مهلت مقرر باعث عدم ورود مقاله به مرحله داوری می گردد.


ادامه مطلب ...

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه یزد