پوستر همایش
تماس با دبیرخانه

38209826 – ۰۳۵

(شنبه تا چهارشنبه 8-14)

38212781 – ۰۳۵

isme2016@confs.yazd.ac.ir
یزد، صفاییه، بلوار دانشگاه، دانشگاه یزد، پردیس فنی و مهندسی، دانشکده مهندسی مکانیک،
صندوق پستی:
۷۴۱ – ۸۹۱۹۵

اسکان در یزد

با تلاش کميته "اسکان و حمل و نقل" همايش، زمينه تأمین مکان‌هايي مناسب برای اسکان شرکت کنندگان محترم در طول مدت برگزاری همایش فراهم آمده است. در این راستا، بهمنظور اقامت اعضای محترم هیات علمی شرکت کننده در همايش و خانواده های آنها، تفاهم نامه ای با دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد جهت استفاده از مهمانسرای باقرالعلوم این دانشگاه با تخفیف ویژه، منعقد گردیده است که امكان اسكان حدود 60 نفر عضو محترم هيأت علمي (با ارائه كارت عضويت) و خانواده آنها فراهم شده است. 

همچنین، برای اسکان دانشجویان گرامی، هماهنگي هاي لازم جهت اسکان دانشجویان در خوابگاه هاي دانشجويي دانشگاه يزد و ديگر دانشگاه هاي شهر يزد با تخفيف ويژه دانشجويي انجام شده و ظرفيت اسكان 150 نفر دانشجوي پسر و 40 نفر دانشجوي دختر فراهم شده است. 

ثبت نام برای مهمانسراي اساتيد و خوابگاه هاي دانشجويي در تاريخ هاي 21 فروردين تا 5 اردیبهشت از طریق سیستم مکانیزه زیر انجام می شود و اولویت با کسانی خواهد بود که زودتر ثبت نام كنند:

ورود به سامانه اسکان همایش

به اطلاع کلیه مهمانان محترمی که در محل خوابگاه مریم ثبت نام نموده اند می رساند، محل اسکان آنها به مهمانسرای پردیس آزادی منتقل شده است. لذا برای اسکان در تاریخ های ثبت نام شده به محل مهمانسرای پردیس آزادی مراجعه نمایند. ضمنا آدرس دقیق محل های اسکان به شرح زیر می باشد:

Eskan.pdf 

 

اقامت در هتل

 براي تنوع بخشيدن به گزينه هاي اقامت در يزد، رایزنی هایی با تعدادي از هتل های  یزد به شرح زیر جهت ارایه تخفيف هاي ويژه به مهمانان همایش انجام گرفته است. 

شرکت کنندگان محترم لازم است تا پس از رزرو هتل، به منظور معرفی شرکت کنندگان در همایش به هتل، محل و تاریخ اقامت خود را از طریق ایمیل isme.facility@confs.yazd.ac.ir به اطلاع کمیته اسکان همایش برسانند. 

نام هتل

آدرس رزرواسیون

میزان تخفیف

توضیحات

هتل تهرانی
(چهار ستاره)

tehranihotel.ir

30 درصد

 

هتل لاله
(سه ستاره)

yazdlalehhotel.com

30 درصد

این هتل سنتی می باشد.

هتل جهانگردی یزد
(سه ستاره)

ittic.net

20 درصد

 

هتل شیرکوه تفت
(دو ستاره)

shirkoohhotel.com

3 تا 32633501-035

25 درصد

این هتل واقع در شهر تفت به فاصله 15 کیلومتری یزد و در نزدیکي مناطق ییلاقی شیرکوه واقع است.

 

 استان یزد از لحاظ تعداد و کیفیت هتل ها و مراکز اقامتی یکی از پيشروترين استان های کشور است. اطلاعات تعدادي از اين هتل ها در لينك زير آمده است:

اطلاعات هتل هاي يزد از سايت اداره كل ميراث فرهنگي استان يزد

توجه: جلوي شماره تلفن هاي 7 رقمي شهر يزد عدد 3 اضافه شده است. پيش شماره شهر يزد 035 است.

Yazd-Hotels.pdf (84.24 kb)

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه یزد