پوستر همایش
تماس با دبیرخانه

38209826 – ۰۳۵

(شنبه تا چهارشنبه 8-14)

38212781 – ۰۳۵

isme2016@confs.yazd.ac.ir
یزد، صفاییه، بلوار دانشگاه، دانشگاه یزد، پردیس فنی و مهندسی، دانشکده مهندسی مکانیک،
صندوق پستی:
۷۴۱ – ۸۹۱۹۵

پرداخت حق ثبت نام همایش

شرکت کنندگان در همایش باید نسبت به پرداخت حق ثبت نام در همایش اقدام نمایند. برای این کار، لطفاً ابتدا با ورود به کنترل پنل همایش:

http://confs.yazd.ac.ir/login.aspx

نام خود را ثبت کنید و با ورود به سامانه، "بیست و چهارمین همایش سالانه بین المللی مهندسی مکانیک" را به همایش های خود اضافه کنید (نویسندگان مقالات قبلاً این کار را انجام داده اند).

سپس با انتخاب نوع شرکت خود در همایش، نسبت به "پرداخت هزینه" در داخل سامانه همایش اقدام نموده و با کلیک کردن روی گزینه "پرداخت" و انتخاب درگاه پرداخت دانشگاه یزد، حق ثبت نام خود را پرداخت نمایید (پرداخت ها صرفاً از طريق اين سامانه قابل انجام است).

توجه: برای پرداخت از طریق این سامانه باید اطلاعات شما در سامانه ثبت نام همایش کامل باشد و کد ملی و شماره همراه شما در سامانه وارد شده باشد.

توجه: هزينه ثبت نام پرداختي، مربوط به شركت ثبت نام كننده در جلسات همايش و سخنراني هاي كليدي و ناهارهاي سه روز همايش است و شامل هزينه هاي اسكان و ديگر وعده هاي غذايي نيست. اطلاعات مربوط به اسكان را در صفحه "اسکان در يزد" مشاهده بفرماييد. 

نویسندگانی که بیش از یک مقاله آنها در همایش پذیرفته شده است، هزینه ثبت نام مقالات پذیرفته شده دوم، سوم تا چهارم آنها، به صورت خودکار به هزینه ثبت نام اضافه می شود تا نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند. اگر نویسنده ای قصد عدم پرداخت برای مقاله ای را داشته باشد، باید آن مقاله را از همایش حذف کند. توجه شود که در این صورت، مقاله به هیچ وجه قابل بازیابی نیست.

برای هر مقاله، پرداخت یک هزینه ثبت نام (به عنوان مقاله اول یا مقالات بعدی یکی از نویسندگان) ضروری است. در این مقطع، امکان تغییر نویسنده مسؤول یک مقاله وجود ندارد، ولی هر یک از نویسندگان مقاله می توانند آن را در همایش ارائه کنند. ارائه مقاله در همایش، برای درج آن در مجموعه مقالات نهایی (که روی سایت همایش قرار می گیرد) الزامی است.

آخرین مهلت پرداخت حق ثبت نام مقالات، برای درج در مجموعه مقالات و برنامه ارائه های همایش، تا 20 بهمن تمدید شد.عدم پرداخت حق ثبت نام تا این تاریخ به منزله انصراف از شرکت در همایش و ارائه مقاله، تلقی می شود.

برای استفاده از تخفیف های مربوط به دانشجویان و یا عضویت در انجمن مهندسان مکانیک ایران، باید اسکن کارت دانشجویی معتبر و نیز کارت عضویت انجمن به صورت یک فایل زیپ شده، در قسمت ويرايش اطلاعات شخصي در پروفايل كاربر، بخش "بارگذاري مدارک" و يا در قسمت "مقالات من" در قسمت "ارسال مدارک"، بارگذاری شود. پس از بارگذاري فايل ها، زدن دكمه "ذخيره تغييرات" فراموش نشود.

 

هزینه های ثبت نام در بیست و چهارمین همایش سالانه بین المللی مهندسی مکانیک

نوع شرکت در همایش

غیر عضو انجمن
(هزار ریال)

عضو انجمن
(هزار ریال)

شرکت کننده عادی

4500

4000

عضو هیأت علمی دانشگاه (با ارائه مقاله)

4000

3500

عضو هیأت علمی دانشگاه (بدون ارائه مقاله)

2500

2000

دانشجو (با ارائه یک مقاله)

3500

3000

دانشجو (بدون ارائه مقاله)

2000

1500

مقالات دوم تا چهارم (هر مقاله)

2500

2500

ثبت نام یک روزه (بدون ارائه مقاله)

2000

1500

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه یزد