پوستر همایش
تماس با دبیرخانه

38209826 – ۰۳۵

(شنبه تا چهارشنبه 8-14)

38212781 – ۰۳۵

isme2016@confs.yazd.ac.ir
یزد، صفاییه، بلوار دانشگاه، دانشگاه یزد، پردیس فنی و مهندسی، دانشکده مهندسی مکانیک،
صندوق پستی:
۷۴۱ – ۸۹۱۹۵

تور يزدگردي، رصد ستارگان و کویرنوردی

جهت رفاه میهمانان محترم همایش، برنامه هایی براي بازديد از اماكن تاريخي و گردش در بافت تاریخی شهر يزد و همچنین لذت بردن از جاذبه های طبیعی استان یزد به شرح زیر تدارک دیده شده است:

  • گشت شهری: شامل بازدید از برخی از اماکن تاریخی شهر یزد نظیر مجموعه امیرچخماق، آتشکده زرتشتیان و باغ دولت آباد. این برنامه در روزهای 7/2/95 لغایت 9/2/95 هر روز از ساعت 17 الی 21 انجام می گیرد.
  • City_tour.pdf 
  • رصد ستارگان و بازدید از روستای تاریخی خرانق: شامل بازدید از روستای تاریخی خرانق و رصد ستارگان و صور فلکی با تلسکوپ و لذت بردن از آسمان زیبای کویر. این برنامه در روز پنجشنبه 9/2/95 از ساعت 8 شب تا 1 بامداد جمعه 10/2/95 برگزار می گردد.
  • Observations.pdf 
  • کویرنوردی: شامل پیاده روی در کویرهای زیبای بافق و پذیرایی با آش سنتی یزد (شولی). این برنامه در روز جمعه 10/2/95 از ساعت 8 الی 13 برگزار می گردد. شرایط شترسواری و موتور سواری در کویر در این برنامه مهیا می باشد.
  • Desert_tour.pdf 

ثبت نام: علاقه مندان به شرکت در برنامه های فوق می توانند پس از ورود به صفحه شخصی خود در کنترل پنل همایش، به بخش "گزینه های جانبی" مراجعه کرده و برنامه مورد نظر خود را انتخاب کرده و هزینه ثبت نام آن را بپردازند.

لازم به ذکر است که برنامه های فوق در صورت رسیدن به حد نصاب برگزار خواهد گردید.

براي آشنايي اوليه با برخي از اماكن ديدني شهر يزد، لطفاً  تور مجازي يزد را مشاهده بفرماييد.

همچنین می توانید از  نسخه موبایل راهنمای شهر یزد استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جاذبه های گردشگری استان یزد می توانید به وبگاه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد (yazdcity.ir) مراجعه نمایید. 

 

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه یزد