پوستر همایش
تماس با دبیرخانه

38209826 – ۰۳۵

(شنبه تا چهارشنبه 8-14)

38212781 – ۰۳۵

isme2016@confs.yazd.ac.ir
یزد، صفاییه، بلوار دانشگاه، دانشگاه یزد، پردیس فنی و مهندسی، دانشکده مهندسی مکانیک،
صندوق پستی:
۷۴۱ – ۸۹۱۹۵
بارگذاري مجموعه  كامل مقالات همايش در سايت
12 خرداد 1395

 به اطلاع كليه بازديدكنندگان گرامي مي رساند كه مجموعه مقالات ارائه شده در همايش، شامل خلاصه و متن كامل مقالات، به همراه ديگر اطلاعات همايش از جمله اطلاعات مربوط به نمايشگاه جانبي، كارگاه هاي آموزشي-پژوهشي، حاميان همايش و شهر يزد در آدرس دائمي زير بارگذاري شد:

http://isme2016-proc.yazd.ac.ir

براي دريافت متن كامل مقالات، در بخش "نشست هاي علمي و صنعتي" فهرست، گزينه "كتابچه همايش" را انتخاب كنيد.


ادامه مطلب ...

مراسم تقدیر از دانشجویان و تعدادی از کارمندان همکار همایش
28 اردیبهشت 1395

 در روز دوشنبه 27 اردی بهشت، طی مراسمی که با حضور ریاست پردیس فنی و مهندسی، جناب آقای دکتر علی اکبر دهقان و اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشکده مهندسی مکانیک برگزار شد از دانشجویان همکار همایش و تعدادی از کارمندان پردیس فنی و مهندسی و نماینده شعبه انجمن مهندسان مکانیک ایران در یزد، تجلیل به عمل آمد و به ایشان لوح تقدیر اهداء شد.


ادامه مطلب ...

سومین روز همایش
11 اردیبهشت 1395

روز پنج شنبه، نهم اردیبهشت آخرین روز همایش با برگزاری دو سخنرانی کلیدی، تعدادی کارگاه آموزشی و ارائه تعداد بیشتری مقاله به صورت سخنرانی ادامه یافت. اختتامیه دانشجویی و تور بازدید از روستای تاریخی خرانق و رصد ستارگان برنامه های پایانی این روز بودند.


ادامه مطلب ...

دومین روز همایش
10 اردیبهشت 1395

در دومین روز برگزاری همایش، برنامه ها با تراکم بیشتری پیگیری شد و سخنرانی های کلیدی و ارائه های مقالات رونق بیشتری داشت. برنامه ها با مراسم اهداء جوایز و ضیافت شام به پایان رسید.


ادامه مطلب ...

افتتاحیه همایش
8 اردیبهشت 1395

تاکنون بیش از 600 نفر از شرکت کنندگان در همایش حضور یافته و پذیرش شده اند.

 مراسم افتتاحیه همایش روز سه شنبه در سالن آمفی تئاتر برگزار گردید. همچنین سخنرانی های کلیدی آقایان پروفسور حسنی، پروفسور جلیلی، دکتر همامی و پروفسور اشلاتمن برگزار گردید. برای مشاهده عکس های مربوط به افتتاحیه به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.


ادامه مطلب ...

تور یزدگردی
8 اردیبهشت 1395

تور یزد گردی با حضور بیش از 20 نفر در روز سه شنبه برگزار گردید. در این تور از آتشکده زرتشتیان، میدان تاریخی امیر چخماق و باغ دولت آباد بازدید به عمل آمد.


ادامه مطلب ...

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.
سامانه مدیریت همایش های دانشگاه یزد